امروز شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

تشکیل شورای اندیشه ورزی در مجمع نمایندگان البرز یکشنبه ۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۱:۵۶


تشکیل شورای اندیشه ورزی در مجمع نمایندگان البرز تعداد بازدید: ۱۳

رئیس مجمع نمایندگان استان البرز از تشکیل شورای اندیشه ورزی در مجمع نمایندگان البرز خبر داد.
 
 
 
حجت الإسلام و المسلمین سید احمد حسینی متولی، رئیس مجمع نمایندگان استان البرز، در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب گزارشی از عملکرد این مجمع استانی در دوره هفتم ارائه کرد.
 
 وی گفت: در مجمع استانی نمایندگان طلاب البرز چندین جلسه عمومی برای طلاب استان مقیم قم برگزار کردیم که چند مورد از این جلسات با حضور نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه محترم کرج حجت الاسلام والمسلمین حسینی همدانی انجام شد .
 
عضو مجمع نمایندگان ادامه داد: به مناسبت فرمایش رهبرمعظم انقلاب در مورد حوزه انقلابی کارگاه آموزشی را در موضوع انقلابی با همراهی نخبگان استان و همکاری مجمع و مرکز علمی علوم سیاسی حوزه برگزار کردیم.
 
حجت الإسلام و المسلمین حسینی متولی عنوان کرد: در همان سال مسابقه کتابخوانی در سطح طلاب استان با کتاب رهبر معظم انقلاب، انسان 250 ساله برگزار کردیم.
 
وی اظهار داشت: شورای مشورتی و اندیشه ورزی داریم که هرچند وقت یک بار جلسه ای دارد که برنامه های طلاب محترم  از این طریق طرح می شود که طی این چند سال هم هر سال حداقل یک بار  با جمعی از دوستان سفر به استان داشتیم و با مسئولان استان جلسات مانند امام جمعه محترم، نماینده محترم ولی فقیه و با مسئولان دیگر استان، جلسه داشتیم.
 
رئیس مجمع نمایندگان استان البرز ابراز کرد: در قم هم جلساتی را با مدیران فرهنگی دفتر تبلیغات، معاون محترم فرهنگ و تبلیغات برگزار کردیم که بتوانیم تسهیلی برای روند تبلیغات طلاب محترم انجام بدهیم که البته در این رابطه هماهنگی هایی با سازمان تبلیغات کرج و مراکز تأثیرگذار کرج هم داشتیم، که تفصیل  این جلسات و موضوعاتش، خود این در شورای برنامه ریزی هماهنگ شده بود که زمان دیگری می طلبد برای گزارش، درواقع و در یک کلام  سعی کردیم در مجمع استانی اتحاد و همگرایی طلبه ها حفظ شود.