امروز شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

بررسی وضعیت منطقه با حضور طلاب کرج و اشتهارد پنجشنبه ۱۴ دى ۱۳۹۶ ساعت ۰۹:۱۲:۲۷


بررسی وضعیت منطقه با حضور طلاب کرج و اشتهارد تعداد بازدید: ۳۶۴

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در جلسه طلاب و فضلای کرج و اشتهارد به مسائل منطقه اشاره ای کرد و گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، امروز اسلام و شیعه یک خودنمایی خاصی پیدا کرده است و به برکت انقلاب توجه به تشیع و اسلام در جامعه تقویت شد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، حجت الاسلام والمسلمین مجتبی ذوالنوری، نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی در جلسه طلاب و فضلای کرج و اشتهارد به مسائل منطقه اشاره ای کرد و گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی، امروز اسلام و شیعه یک خودنمایی خاصی پیدا کرده است و به برکت انقلاب توجه به تشیع و اسلام در جامعه تقویت شد.

 

وی با بیان اینکه رژیم غاصب اسرائیل از این انقلاب بر خود می لرزد، گفت: در همین جریان که ترامپ این اقدام اخیر را انجام داد برخی از خاخام های اسرائیل اعتراض کردند و این اقدام را محکوم کردند.

 

حجت الاسلام والمسلمین ذوالنوری با اشاره به اینکه انهدام برج های دوقلو در 11 سپتامبر کار اسرائیل بود، تصریح کرد: در واقع با این کار خواستند بهانه ای بدست بیاورند تا وارد منطقه بشوند.

 

نماینده مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: نظریه جنگ تمدن ها نتوانست کشور جمهوری اسلامی ایران را به زانو در آورد و خاورمیانه بزرگ که نظرشان بر حذف ایران بود را رقم بزنند.

 

وی ادامه داد: امروز جنگ درون تمدنی را با تشکیل داعش ایجاد کردند، که در این هم موفق نبودند، داعش جریانی آشکار بود که همه عوامل را برای پیروزی این گروه تکفیری فراهم کردند؛ ولی به نتیجه ای نرسیدند و به عقب رانده شدند.

 

حجت الاسلام والمسلمین ذوالنوری تصریح کرد: داعش از لحاظ سرزمینی از بین رفت و امروز ما هنوز در مقابله با این جریان در حال جنگ هستیم، در واقع اینها از لحاظ سرزمینی نابود شدند.

 

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه اهداف داعش محقق نشده است گفت: پشتیبانان بیرونی هنوز داعش را تقویت می کنند؛ ولی از منطقه دیگر مرتزق نمی شوند.

 

وی با بیان اینکه امروزه قدرت جمهوری اسلامی ایران در دنیا مشاهده می شود، ابراز کرد: هدف از تمام جنگ هایی که ایجاد می کنند روسیه، عراق و سایر کشور ها نیست، ایران هدف نهایی است که این را طلاب بایستی در تبلیغاتشان برای مردم تبیین کنند.

 

حجت الاسلام والمسلمین ذوالنوری اظهار داشت: متاسفانه مسیر دولت به گونه ای بود که عربستان سعودی را نسبت به ما جری کرد و اگر نهیب های رهبر معظم انقلاب نبود وضع ما امروز خیلی بدتر بود.