امروز شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷

اساتید حوزه برای نامزد شدن در انتخابات مجمع فعال تر شوند پنجشنبه ۷ دى ۱۳۹۶ ساعت ۰۷:۴۴:۰۳


اساتید حوزه برای نامزد شدن در انتخابات مجمع فعال تر شوند تعداد بازدید: ۳۴۲

نماینده طلاب وفضلای استان مرکزی به هشتمین دوره انتخابات مجمع نمایندگان طلاب و فضلای حوزه علمیه قم اشاره کرد و از استادان حوزه علمیه خواست برای پرشور شدن این دوره از انتخابات برای نامزد شدن در انتخابات مجمع حضور فعال تری داشته باشند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی مجمع نمایندگان طلاب، جلسه طلاب و فضلای شهرستان کرج و اشتهارد سه شنبه شب 5دی96بعد از نماز مغرب و عشا در نمازخانه دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه در قم با حضور حجت الاسلام و المسلمین ذوالنوری برگزار شد.
 
حجت الاسلام سید احمد حسینی، نماینده طلاب و فضلای استان البرز ضمن عرض خیر مقدم فرا رسیدن میلاد امام حسن عسکری را به همه مسلمانان تبریک گفت و با اشاره به نزدیک بودن هشتمین دوره انتخابات مجمع نمایندگان اظهار داشت: مجمع نمایندگان طلاب حوزه علمیه قم با دستور امام خمینی(ره) توسط جامعه محترم مدرسین ایجاد شد.
 
عضو مجمع نمایندگان با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب هم در طول رهبریشان مجمع نمایندگان را تایید کردند، تصریح کرد: ایشان اخیرا تاکید داشتند که این مجمع باید انقلابی بماند و مأموریت های جدی هم به نمایندگان طلاب ارائه کردند که ماموریت اخیر نماینده ها حوزه انقلابی است.
 
حجت الاسلام حسینی متولی با اشاره به شرایط نامزد شدن برای انتخابات و شرایط رای دادن به نامزدها عنوان کرد: طلاب و فضلا به صورت پر شور در این انتخابات حضور پیدا کنند.
 
وی افزود: در صورتی که طلاب و فضلای شهرستان کرج و اشتهارد در انتخابات حضور فعالی داشته باشند و همگی شرکت کنند طبق آماری که جامعه محترم مدرسین ارائه کرد منطقه ما می تواند 3 نماینده داشته باشد.
 
حجت الاسلام حسینی متولی با دعوت از اساتید و فضلا برای نامزد شدن در انتخابات هشتمین دوره مجمع نمایندگان طلاب، اظهار داشت: اساتید و فضلایی که شرایط نامزد شدن را دارا باشند، پای در میدان بگذارند و برای نماینده شدن در هشتمین دوره مجمع نمایندگان آمادگی خود را اعلام کنند.